Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında yer alan 2. Kademe Temel Antrenör Kursu Uygulama Eğitiminin, yeterli başvuru olması durumunda 01-08 Kasım 2023 tarihleri arasında Denizli’de yapılması planlanmaktadır.


18/10/2023 18:38

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında yer alan 2. Kademe Temel Antrenör Kursu Uygulama Eğitiminin, yeterli başvuru olması durumunda 01-08 Kasım 2023 tarihleri arasında Denizli’de yapılması planlanmaktadır.

 

• Ön Kayıt Başvuru Tarihleri : 20 - 27 Ekim  2023  (27 Ekim 2023 tarihinde saat 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır.)

• Katılımcı Listenin İlanı : 28 Ekim 2023

• Uygulama Eğitimi Kursu ve Sınavları Tarihi : 01– 08 Kasım 2023

• Uygulama Eğitimi : 01-07 Kasım 2023

• Uygulama Eğitimi Sınavları : 08 Kasım 2023

• Maksimum Başvuru Sayısı : 100 Kişi

• Minimum Başvuru Sayısı : 40 Kişi

• Kursa Kabul Edilecek Kursiyer Sayısı: 50 Kişi

• Kurs Ücreti: 1400,00 TL

• Kursun Düzenleneceği Yer: Büyükşehir Belediye Spor İncilipinar Yüzme Havuzu Judo Salonu Pamukkale / Denizli

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Temel Antrenör Kursu Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar, 2. Kademe Temel Antrenörlük Denkliği başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan adaylar ve 2.Kademe Temel Antrenör Kursu Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Başvuru yapacak kişilerin Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinde belirtilen uygulama eğitimine katılacaklarda aranılacak şartları taşımaları ve Siyah Kuşak 2. Dan Belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihi olan 27 Ekim 2023 tarihi saat:16:00’ya kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya (Garanti Bankası) yapmalıdırlar. 27 Ekim 2023 tarihinde saat: 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır. Başvurularını yapan ve referans numarası gönderilen kursiyer adaylarından ödeme yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs katılımcı listesi yukarıda belirtilen tarihte Federasyonumuzun resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Adayların başvuru sırasında sisteme yükleyecek oldukları sağlık raporları karekodlu, e-imzalı doğrulanabilir bir belge formatında olmalıdır.

 

*Uygulama Eğitimine Katılacak Adaylarda Aranılacak Şartlar ve Açıklamalar İçin TIKLAYINIZ

 

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurarak ve yüklenmesi istenen belgeleri de eksiksiz olarak yükleyerek başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası, Federasyonumuzca kursun başvuru sayısına göre yapılacak değerlendirme sonucunda belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için istenen başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenmelidir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünleme Eğitimi ve Sınavı Başvurusu

Bütünleme başvuruları Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

 Bütünleme ders ücreti: 200 TL.

 

Ödeme Bilgisi ve Yöntemi:

Kurs Başvuru Ücreti 1400,00 TL'dir 

Katılımcıların ödemelerini başvurularının kabul edilmesine müteakip, Federasyonumuzca ödeme onayı verildikten sonra E-posta adresine gönderilen referans numarası ile Garanti Bankasına aşağıda belirtilen ödeme yöntemleri ile yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan ödeme yöntemlerini inceleyiniz.

Uygulama Eğitimi Kurs ücretlerini banka gişesinden yatıracakların aşağıda belirtilen şekilde yatırması gerekmektedir.

  1. Fatura Ödemeleri Ekranı
  2. Kurum Ödemeleri (Spor Federasyonları Ödemeler)
  3. Referans No ile Ödeme

Diğer Ödeme Yöntemleri için (İnternet Bankacılığı, ATM vs.)  TIKLAYINIZ

   

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
  • 22/9/2023 13:35

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI


thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
  • 11/8/2023 16:29

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI


thumb