CEMAL ADAR

VAN VAN SİPİL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
  Kahverengi Kuşak
Lisans No :

Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuç
1 2023 2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER GRUP YARIŞMALARI 81 KG 3
2 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI - 06-07 Nisan 2019 / MALATYA 60 KG 7
3 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ - 09-10 MART 2019 / BİNGÖL 60 KG 3
2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 14-15 NİSAN 2023 / SAMSUN
81 KG
Elimination
00:52
Golden Score
I W S H
    1  
I W S H
1   2  
SPOR TOTO BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 15-16 MART 2023 / KOCAELİ
73 KG
First Round


I W S H
       



73 KG
Second Round
0:00

I W S H
    1  
I W S H
  1 1  
SPOR TOTO GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 13-14 MART 2023 / KOCAELİ

73 KG
First Round
3:09

I W S H
1 1    
I W S H
       

73 KG
Repechage 1
0:37

I W S H
    1  
I W S H
1   1  
2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER GRUP YARIŞMALARI / 14-15 OCAK 2023 / SİİRT
81 KG
PUL 1
02:52
Golden Score
I W S H
1   1  
I W S H
      1
81 KG
PUL 3
2:58

I W S H
       
I W S H
1 1    
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 04-05-06 ŞUBAT 2022 / SAKARYA
60 KG
First Round


I W S H
       


60 KG
Second Round
00:12
Golden Score
I W S H
  1    
I W S H
1 1 1  
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 24-26 ARALIK 2021 / ANKARA
66 KG
Second Round
2:57

I W S H
1 1    
I W S H
       
66 KG
First Round


I W S H
       


ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
55 KG
First Round
0:00

I W S H
  1 1  
I W S H
       
55 KG
Second Round
1:01

I W S H
1   1  
I W S H
    1  
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 03-05 MAYIS 2019 / ANKARA
55 KG
First Round


I W S H
       


55 KG
Second Round
01:54
Golden Score
I W S H
      1
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 06-07 Nisan 2019 / MALATYA
60 KG
Elimination
2:05

I W S H
       
I W S H
1   1  
60 KG
Repechage
3:00

I W S H
1      
I W S H
       
60 KG
Repechage Final
2:32

I W S H
       
I W S H
1      
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ / 09-10 MART 2019 / BİNGÖL
60 KG
Quarter Final
1:10

I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  
60 KG
Repechage Final


I W S H
       


60 KG
Bronze
2:46

I W S H
1      
I W S H