Federasyonumuzun 2024 yılı faaliyet programında yer alan 2. Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu Uygulama Eğitiminin, yeterli başvuru olması durumunda 20-27 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul’da yapılması planlanmaktadır


3/5/2024 14:53

Federasyonumuzun 2024 yılı faaliyet programında yer alan 2. Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu Uygulama Eğitiminin, yeterli başvuru olması durumunda 20-27 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul’da yapılması planlanmaktadır.

• Ön Kayıt Başvuru Tarihleri : 08 - 15 Mayıs  2024  (15 Mayıs 2024 tarihinde saat 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır.)

• Katılımcı Listenin İlanı : 16 Mayıs 2024

• Uygulama Eğitimi Kursu ve Sınavları Tarihi : 20– 27 Mayıs 2024

• Uygulama Eğitimi : 20-26 Mayıs 2024

• Uygulama Eğitimi Sınavları : 27 Mayıs 2024

• Maksimum Başvuru Sayısı : 60 Kişi

• Minimum Başvuru Sayısı : 30 Kişi

• Kursa Kabul Edilecek Maksimum Kursiyer Sayısı: 50 Kişi

• Kurs Ücreti: 2800,00 TL

• Kursun Düzenleneceği Yer: Burhan Felek Spor Kompleksi Judo Salonu _Üsküdar/ İSTANBUL

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Temel Antrenör Kursu Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar, 2. Kademe Temel Antrenörlük Denkliği başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan adaylar ve 2.Kademe Temel Antrenör Kursu Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Başvuru yapacak kişilerin Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinde belirtilen uygulama eğitimine katılacaklarda aranılacak şartları taşımaları ve Siyah Kuşak 2. Dan Belgesine sahip olmaları gerekmektedir. 2. Kademe Denklik başvurusu onaylananların 1. Dan belgesine sahip olmaları yeterlidir.  Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihi olan 15 Mayıs 2024 tarihi saat:16:00’ya kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya (Garanti Bankası) yapmalıdırlar. 15 Mayıs 2024 tarihinde saat: 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır. Başvurularını yapan ve referans numarası gönderilen kursiyer adaylarından ödeme yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs katılımcı listesi yukarıda belirtilen tarihte Federasyonumuzun resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Adayların başvuru sırasında sisteme yükleyecek oldukları sağlık raporları karekodlu, e-imzalı doğrulanabilir bir belge formatında olmalıdır. Sağlık raporunun son 6 ay içinde alınmış olması gerekmektedir. Ehliyet vs. gibi Spor dışında amaçlar için alınan sağlık raporları geçerli olmayacaktır.

 

*Uygulama Eğitimine Katılacak Adaylarda Aranılacak Şartlar ve Açıklamalar İçin TIKLAYINIZ

 

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurarak ve yüklenmesi istenen belgeleri de eksiksiz olarak yükleyerek başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası, Federasyonumuzca kursun başvuru sayısına göre yapılacak değerlendirme sonucunda belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için istenen başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenmelidir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünleme Eğitimi ve Sınavı Başvurusu

Bütünleme başvuruları Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

 Bütünleme ders ücreti: 500 TL.

 

Ödeme Bilgisi ve Yöntemi:

Kurs Başvuru Ücreti 2800,00 TL'dir 

Katılımcıların ödemelerini başvurularının kabul edilmesine müteakip, Federasyonumuzca ödeme onayı verildikten sonra E-posta adresine gönderilen referans numarası ile Garanti Bankasına aşağıda belirtilen ödeme yöntemleri ile yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan ödeme yöntemlerini inceleyiniz.

Uygulama Eğitimi Kurs ücretlerini banka gişesinden yatıracakların aşağıda belirtilen şekilde yatırması gerekmektedir.

  1. Fatura Ödemeleri Ekranı
  2. Kurum Ödemeleri (Spor Federasyonları Ödemeler)
  3. Referans No ile Ödeme

Diğer Ödeme Yöntemleri için (İnternet Bankacılığı, ATM vs.)  TIKLAYINIZ

   

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
  • 28/3/2024 09:44

Vefat ve Başsağlığı


thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
  • 8/3/2024 22:30

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI


thumb

thumb

thumb

thumb